BCAA 1800mg Czech Virus, 150 tablet | Jsou větvené aminokyseliny (l-leucin, l-isoleucin, l-valin) ve volné formě s obsahem 1800mg bcaa v jedné tabletě

Kód: CV1006
Značka: Czech Virus
610 Kč –10 %
BCAA 1800mg Czech Virus, 150 tablet | Jsou větvené aminokyseliny (l-leucin, l-isoleucin, l-valin) ve volné formě s obsahem 1800mg bcaa v jedné tabletě
610 Kč –10 % 549 Kč
Do 2-5 dnů u Vás
Můžeme doručit do:
22.2.2019

BCAA 1800mg tabs jsou větvené aminokyseliny (l-leucin, l-isoleucin, l-valin) ve volné formě s obsahem 1800mg bcaa v jedné tabletě s minimem pojiv (1,5%).

Detailní informace

Detailní popis produktu

BCAA 1800mg TABS 150 tablet

 

Bcaa 1800mg tabs | extrémní množství bcaa v jedné tabletě:

Bcaa 1800mg tabs jsou větvěné aminokyseliny (l-leucin, l-isoleucin, l-valin) ve volné formě s obsahem 1800mg bcaa v jedné tabletě s minimem pojiv (1.5%). Tento typ tablet je vyráběn novou technologií, kde je použito minimální množství pojiv – běžně výrobci používají 15 až 50% nestravitelných pojiv. Bcaa mohou pomoci s ochranou svalové hmoty a mohou zlepšit regeneraci po tvrdém tréninku, jsou vhodné hlavně v rýsovacím období.

Bcaa tvoří významnou část všech aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Pod vlivem intenzívní fyzické zátěže se vyčerpává energetická zásoba tvořená glykogenem a nastupuje tvorba energie z větvených aminokyselin. Této nepříznivé situace lze zabránit podáváním větvených aminokyselin (bcaa).

 

Některé z výhod BCAA 1800mg tabs:

  • 1800mg bcaa v jedné tabletě - stačí 2-4 tablety pro plnou dávku (u konkurenčních produktů může jít až o 4 násobek tablet!!)
  • minimum nestravitelných pojiv (1.5%) v podobě stearanu hořečnatého
  • nejlevnější bcaa tablety na trhu

Bcaa 1800mg tabs | výroba a látky:

Naše bcaa 1800mg tabs nakupujeme přímo v české republice u největšího dovozce, který každý batch testuje na nečistoty. Balení poté probíhá ve firmě s mnohaletou tradicí, která vyrábí hlavně pro zahraniční trh a sídlí v praze. 

 

Bcaa 1800mg tabs | látky pod drobnohledem:

Leucin patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit a je třeba je přijímat v potravě. Má několik funkcí - podporuje udržení hladiny glukózy v krvi, působí proti katabolickému procesu a podílí se na syntéze svalových bílkovin. Reguluje také hladinu cukru v krvi, podílí se na růstu a regeneraci svalových a kostních tkání a na tvorbě růstového hormonu. Chrání před ztrátou proteinu ve svalové hmotě po zranění či vlivem stresu.

Isoleucin patří esenciální aminokyselina s rozvětveným řetězcem (vstřebává se přímo do svalů) je běžně spojována se zvýšenou odolností a hojení svalových tkání, je proto doporučována atletům, kulturistům a dalším, kteří podstupují větší fyzickou námahu a kteří chtějí zvětšit objem své svalové hmoty.

Valin patří mezi aminokyseliny, které jsou součástí elastinu, což je protein podobný kolagenu, který je hlavním komponentem elastických vláken v tkáních živočichů. Valin rovněž ovlivňuje absorpci některých nervových přenašečů v mozku podobně jako tryptofan, fenylalanin a tyrosin. Poskytuje sloučeninu sukcinylcoa pro důležitou biochemickou reakci označovanou jako krebsův cyklus. Podporuje účinky leucinu a isoleucinu.

Další použité látky: stearan hořečnatý (1.5%)

 

Dávkování:

Užijte 2-4 tablety a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte 10 tablet (18g) denně - doporučené denní dávkování.


Počet dávek v balení: 75
obsah jedné dávky: 2 tablety

 

Balení: 150 tablet

 

Nutriční informace:

 

 

Ve 100g

Energetická hodnota

391,2 kcal / 1643 kj

Bílkoviny

97,8 g

Sacharidy

0 g

Tuky

0 g

 

  

Obsah bcaa (v tabletě)

1800 mg

- z toho l-leucin

900 mg

- z toho l-isoleucin

450 mg

- z toho l-valin

450 mg

 

Složení:

L-leucine, l-valine, l-isoleucin

Další látky: stearát hořečnatý (1,5%)

Doplňkové parametry

Kategorie: BCAA
Balení: 150 tablet
Forma balení: Tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Czech Virus

Czech Virus patří mezi mladičké české firmy. S produkty Czech Virus se můžeme na trhu setkávat již od roku 2013. Hlavním cílem i motem této značky je funkčnost, příznivá cena a především vysoká kvalita.