Beef Aminos 200 tablet

Kód: S1008
390 Kč –17 %
Beef Aminos 200 tablet
390 Kč –17 % 325 Kč
Do 2-5 dnů u Vás
Můžeme doručit do:
26.10.2018
Hovězí maso je v kruhu zkušených sportovců uznávaným zdrojem bílkovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEEF AMINOS

Amino peptidy z hydrolyzované hovězí bílkoviny

Hovězí maso je v kruhu zkušených sportovců uznávaným zdrojem bílkovin. Bílkoviny jsou rozkládány většinou enzymatickou cestou, čímž vniknou biologicky využitelné peptidy. Získávání peptidů nacházejících se v BEEF AMINOS se neuskutečňuje chemickou cestou, ale aplikováním tlaku, dosahujícího hydrolýzy čerstvé, základní látky hovězího masa bez obsahů hormonů.

Výsledkem je vynikající stravitelnost, rozpustnost a vstřebatelnost. BEEF AMINOS zabezpečují „peptidové spektrum“: 15% peptidů obsažených v produktu se vyznačuje molekulovou hmotností 6000 Da, 55% hmotností 3000 Da a zbývajících 30% se vyznačuje takzvanou „super-peptidovou“ formou, jejíž molekulová hmotnost je 500 Da nebo i nižší. Využíváním menších předtrávených peptidů lze dosáhnout rychlejší regenerace v kritickém čase po tréninku, stejně tak jako dosažení pozitivní rovnováhy dusíku, protože na rozložení bílkovin na menší částice už organismus nepotřebuje čas ani energii.

Toto umožňuje regeneraci poškozených svalových vláken, jako také nejúčinnější hypertrofii svalstva ve fázi anabolického růstu. Naše formule zabezpečuje pro organismus všech 9 typů esenciálních aminokyselin. Konzumace esenciálních aminokyselin je pro nás neodpustitelná, protože si je tělo nedokáže samo vytvořit a je nutné je přijmout jakou součást naší stravy. Pravá hovězí bílkovina obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, mezi kterými je také tryptofan, který se tedy nedostane do produktu později ve formě přídavku – některé firmy často používají raději kolagenní bílkovinu. Konzumace aminokyselin peptidové formy je velmi účinná v čase blízkém tréninku.

 

Obsah hydrolyzované bílkoviny produktu BEEF AMINOS přispívá ke zvyšování objemu svalové hmoty, jejímu udržování a také k udržení zdraví kostí.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).
 

Doporučené dávkování

 

Konzumujte denně jednu dávku (4 tablety) Beef Aminos tablety těsně před tréninkem.

 

Balení: 200 tablet - 50 dávek

 

Nutriční informace:

 

Amount per serving

RI%**

Energy

64 kJ

1%

 

15 kcal

 

Fat

0 g

0%

 

0 g

0%

Carbohydrates

0 g

0%

of which Sugars

0 g

0%

Protein

3.8 g

8%

Salt*

0.07 g

1%

 

 

Essential Amino Acids

L-Histidine

42 mg

L-Isoleucine

76 mg

L-Leucine

159 mg

L-Lysine

167 mg

L-Methionine

38 mg

L-Phenylalanine

106 mg

L-Threonine

87 mg

L-Tryptophan

 

Doplněk stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Beef
Balení: 200 tablet
Forma balení: Tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Scitec Nutrition je německou společností, která se jednoznačně řadí mezi přední evropské leadery na trhu se sportovní výživou. Na trhu působí již od roku 1996. Produkty Scitec Nutrition patří mezi absolutní špičku, kterou využívají i vrcholový sportovci.