Kamenná prodejna

Představujeme Vám nově otevřenou kamennou prodejnu a výdejní místo pro e-shop nákupy v Uherském Hradišti na ulici Obchodní 1508, což je v nové zástavbě hned u obchodního domu Centrum, obchodu Billa a autobusového nádraží. Skvělá poloha v centru města a parkování na 30 minut zdarma (mezi Billou a Centrumem) je zárukou rychlého a pohodlného nakupování.

Obchod je otevřen od 4. července 2017.

V naši prodejně najdete široký sortiment a spousty tuzemských i zahraničních značek jako jsou Extrifit, Czech Virus, Nutrend, Amix a Reflex, Viridian, PhD Nutrition, BioTech USA a další.

Prodeja je navržena tak, aby posloužili každému a v každém věku. Je jedno jestli cvičíte, sportujete, nesportujete, jste mladí nebo máte už pokročilý věk, jste žena, muž, dítě. Je to vážně jedno. V dnešní době, kdy jsme zahlceni stresem a naše strava, která je tvořena z drtivé většiny z nekvalitních potravin, je nutné abychom měli povědomí a tom co a jak doplňovat v kvalitních suplemtech, kvalitních doplňcích stravy - ať už se jedná o vitamíny, minerály, kloubní výživu, spalovače tuků, proteiny, bcaa. To všechno jsou věci, které v dnešní době zaměřené na výkon potřebuje pro správné fungování drtivá většina populace a u nás to najdete.

Stejně tak i suplementy pro vegany a kvalitní suroviny na vaření, jako jsou olivové a kokosové oleje, kvalitni himalájská sůl, proteinové těstoviny, proteinové kaše a palačinky, ořechová másla (burákové, mandlové i kešu).

Velkou výhodou pro Vás je, že u nás najdete i fitness oblečení a fitness potřeby.

Prodejna slouží i jako výdejní místa, kde si objednávky z eshopu můžete vyzvednout, stačí v posledním kroku objednávky zvolit místo osobního odběru a typ platby.

Otevírací dobu a adresy najdete na odkaze ZDE.

 

  Kamenná prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ  

 

Hlavní vchod do FitnessGym.

Hlavní vchod do FitnessGym


Když nám sluníčko zasvítí. :-)


 Kamenná prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ


Noční pohled na zářící diody.


Kamenná prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ 2

 

Pohled z ulice Františkánská.

Kamenná prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ - pohled z ulice


 

Spousta značek a velký výběr suplementů všeho druhu.

 Kamenná prodejna UHERSKÝ BROD


 Kamenná prodejna UHERSKÝ BROD  2