Max Sport

Pod značkou Max Sport se ukrývají proteinové tyčinky a další nutričně vyvážené produkty s vitamíny a minerály pro širokou sportující veřejnost, které tělu dodají to, co zrovna potřebuje. Do chutných svačinek se můžete zakousnout před nebo po fyzické námaze, poslouží i jako zdravá alternativa klasických sladkostí.

Cena

1989
11989
9 položek celkem
fit kid cokolada 30 g 0.jpg.big
Novinka
25 Kč –24 %
Momentálně nedostupné
19 Kč

FIT KID 30g je bezlepková tyčinka pro děti, která byla vytvořena ve spolupráci s odborníky na dětskou výživu.

GM mango 750x400
Novinka
60 Kč –18 %
Momentálně nedostupné
49 Kč

Good morning je snídaňová směs pro všechny, kteří si cení zdraví a času stejně tak. Odpalte svůj den chutnou směsí čerstvého ovoce a cereálií.

protein bar maxsport
Novinka
55 Kč –29 %
39 Kč

Tyčinka PROTEIN je ideální snack pro aktivní lidi. Vyvinutá ve spolupráci se sportovně diagnostickým centrem SPORT DIAG – je výbornou volbou před nebo po fyzické aktivitě.

protein paleo banana img2
Novinka
60 Kč –25 %
45 Kč

Raw Paleo Protein - veganské stravování pradávných dob přetransformované do ovocem naplněné tyčinky s velkou dávkou proteinu.

paleo header2
Novinka
40 Kč –25 %
Momentálně nedostupné
30 Kč

Tyčinka Paleo Raw Barbar je 100% přírodní bezlepková tyčinka jen z ořechů, sušenýho ovoce a kokosového oleje. 

max sport protein cake 50g
Novinka
55 Kč –35 %
36 Kč

PROTEIN CAKE má chuť jemné cukrovinky, která vás jistě chuťově uspokojí. Zároveň je obohacený o proteiny, kyselinu listovou a je vyroben v bezlepkové kvalitě.

protein pasta black bean 1
Novinka
105 Kč –15 %
89 Kč

Organic Protein Pasta je ideální pro ty, kteří chtějí extra proteiny a těstoviny s nízkým GI (glykemický index). Jsou bez lepku a laktózy - z fazolí a vody. Protože v...

royalbar header pic
60 Kč –25 %
45 Kč

Tento bezlepkový snack s vysokým obsahem proteinů a probiotické vlákniny Vás udrží štíhlými a vitálními. Je navržený tak, aby spojil dokonalou chuť s vysokými nutričními...

max sport slim zone protein bar 40g
Novinka
45 Kč –27 %
33 Kč

Tyčinka Slim Zone byla připravena ve spolupráci se sportovně diagnostickým centrem SPORT DIAG s cílem vyrobit nutričně vyvážený snack pro všechny, kterým záleží na svém...

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem