Mex Nutrition Triple Omega 3 90 kapslí

Kód: MEX016
Značka: Mex Nutrition
349 Kč –5 %
Mex Nutrition Triple Omega 3 90 kapslí
349 Kč –5 % 333 Kč
Momentálně nedostupné
Tyto mastné kyseliny zlepšují funkce mozku a srdce, odbourávají tuk, zvyšují testosteron, podporují klouby, zlepšují regeneraci a celkově „zdraví svalů“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mex Nutrition Triple Omega 3 90 kapslí

  • Podporuje kardiovaskulární systém, mozek a játra
  • Pro zdravé klouby
  • Působí protizánětlivě
  • Pro lepší koncentraci a pohodu

MEX Nutrition přístupuje ke každému výrobku nejen z vědeckého úhlu pohledu, ale má na paměti také dosažení optimálních výsledků. Spousta Omega 3 produktů, popisovaných jejich tvůrci jako "nutriční bomby", slibují úžasné, fantastické nebo dokonce nereálné výsledky, které žádný jiný produkt není schopen poskytnout. Někteří výrobci tvrdí, že jejich produkty nabízejí více EPA nebo DHA v jedné porci než kdokoli jiný. Nicméně, více než 90 % těchto produktů nedosahuje proklamované efektivní hodnoty.

Výrobci se přou o to která z kyselin EPA a DHA je cennější. Neustále mění proporční obsah k prokázání svých tvrzení. Nicméně, většina z nich opomíjí fakt, že klíčovým faktorem je jejich denní příjem 1 500 mg. Byli jsme schopni zhustit toto množství do pouhých dvou kapslí, zatímco průměrný výrobek vyžaduje hrst tobolek ke splnění stejného cíle. To také znamená, že MEX TRIPLE OMEGA 3 omezuje celkový příjem tuků a cholesterolu.

Rozhodli jsme se, že v rámci obsahu 75 % těchto dvou důležitých mastných kyselin, je rozdělíme v poměru 2:1 ve prospěch EPA, jejíž převahu potvrzují další studie. Je to podobné jako nadřazená hodnota leucinu v BCAA

Klíčovým argumentem pro doplňky Omega 3 je, že EPA a DHA jsou esenciální mastné kyseliny, složky živých buněk, které nejsou produkovány v lidském těle. V případě průměrného člověka se jejich příjem z přirozené potravy ani zdaleka neblíží doporučené denní dávce.

Tyto mastné kyseliny zlepšují funkce mozku a srdce, odbourávají tuk, zvyšují testosteron, podporují klouby, zlepšují regeneraci a celkově "zdraví svalů". Většina studií jasně ukazuje, že výše uvedené výsledky jsou dosažitelné pouze poskytnutím vysoké dávky těchto mastných kyselin - nejméně 1500 mg za den.

MEX TRIPLE OMEGA 3 obsahuje trojitou dávku, uzavřenou v jedné kapsli s rychlým uvolňováním, oproti průměrně nabízeným produktům Omega 3. Molekulární destilací v našich ultra čistých studených vodách vznikl rybí olej, který je bez těžkých kovů, GMO, glukózy a cholesterolu a extrahuje se z nejkvalitnějších rybích zdrojů, což přispívá k podpoře celkového zdraví a pohody.

Doporučené dávkvání

  • Jedna kapsle denně nalačno.

Nutriční informace

1 kapsle
Kalorie 10
   Kalorie z tuku 10
Tuk celkově 1 g
   Nasycený tuk < 0.5 g
   Trans-tuky 0 g
   Poly-nenasycené tuky 0.9 g
   Mono-nenasycené tuky < 0.5 g
Cholesterol 0 mg
Vitamin E (jako přírodní D-alfa-tokoferol) 2 IU
Přírodní koncentrát rybího oleje 1 g
   Omega-3 mastné kyseliny 750 mg
      Kyselina eikosapentaenová 500 mg
      Kyselina dokosahexaenová 250 mg

Další ingredience

  • Želatina, glycerin.

Informace

  • Dodržujte doporučené dávkování

Výrobce: Muscle Excellence USA, 303 Park Ave, NY10010 New York, United States

Doplňkové parametry

Kategorie: Omega 3
Hmotnost: 0.18 kg
Forma: kapsle
Kapsle: 90 ks
Výrobce: Mex Nutrition

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: