Multi Star

Kód: Z8813_C30317
1 144 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení
Doplnění všech minerálů, stopových prvků, vitamínů, esenciálních aminokyselin a enzymů.

Detailní informace

Široký výběr pro sportovce i rekreanty
Široký výběr
pro sportovce i rekreanty
Ověření výrobci sportovní a zdravé výživy
Ověření výrobci
sportovní a zdravé výživy
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
stačí nás kontaktovat

Detailní popis produktu

Doplnění všech minerálů, stopových prvků, vitamínů, esenciálních aminokyselin a enzymů. Využitelnost 92 % díky mikrokoloidnímu roztoku, kde každý minerál je uzavřen v lipidovém obalu společně s optimálním nosičem. 74 esenciálních minerálů, vitamínů, aminokyselin, enzymů a dalších látek (stopové minerály z fulvových kyselin minerální vody z prehistorického solného jezera Great Salt Lake v Utahu). Produkt nabízí například glukonát vápenatý, glukonát hořečnatý, glukonát zinečnatý, glukonát měďnatý, fulvokyseliny, inositol, lutein, zeaxanthin. Bez lepku, halal, BPA free.

Všechny složky jsou ve vyváženém poměru, který zabezpečuje optimální působení na organismus. Obsažené bylinné složky podporují celkovou využitelnost a působení. Multi Star je nezbytným doplňkem k udržení funkcí biosystémů. Roztok je zcela zbaven těžkých kovů.

Je nezbytným doplňkem stravy u jedinců se zvýšenou fyzickou či psychickou námahou, jako jsou např. manažeři, sportovci (i amatérští), fyzicky pracující, dále u rizikových skupin, jako jsou dospívající děti, těhotné a kojící ženy a také rekonvalescenti. Především však je naprosto nezbytným doplněním stravovacích zvyklostí u běžné populace nad 35 let. Mezi další prospěšné ingredience patří šťáva z borůvek, malin a brusinek, které jsou pro organismus mnohem absorbovatelnější než jiné antioxidanty. Obsahuje řadu bylinných směsí - např. korejský ženšen, extrakt zeleného čaje a zrníčka vinné révy. Dále je přidána směs s bioflavonoidy, lykopenem, kyselinou alfa-lipoovou a luteinem.

Vitamín C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitamínu E. Vitamín B2 - riboflavin podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, stav sliznic, udržení červených krvinek, stav pokožky, stav zraku a metabolismus železa. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snižování únavy a vyčerpání. Mangan podporuje normální energetický metabolismus, stav kostí, tvorbu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamín B6 podporuje normální syntézu cysteinu a jeho metabolismus, energetický metabolismus, metabolismus bílkovin a glykogenu, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a funkce imunitního systému. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podílí se na regulaci hormonální aktivity. Vitamín B1 - thiamin pomáhá podporovat normální nervovou soustavu včetně psychické činnosti. Podílí se na normální srdeční funkci a energetickém metabolismu. Měď pomáhá udržovat normální stav pojivových tkání, energetického metabolismu, činnost nervové soustavy, pigmentace vlasů a pokožky, přenosu železa v těle a imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Jód je důležitý pro rozpoznávací funkce, energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, normální stav pokožky, tvorbu hormonů štítné žlázy a činnost štítné žlázy. Foláty jsou důležité pro růst zárodečných tkání během těhotenství. Podílí se na normální syntéze aminokyselin, krvetvorby, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a imunitním systému. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk. Selen se podílí na normální spermatogenezi, podporuje normální stav vlasů, nehtů a imunitního systému a činnost štítné žlázy. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Chrom podporuje normální metabolismus makroživin a pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismuis makroživin, psychické činnosti, normálnímu stavu vlasů, sliznic a pokožky. Vitamín B12 podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, metabolismus homocysteinu, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

Kyselina fulvová obsahuje mnoho chemicky aktivních funkčních skupin zahrnujících karboxyly, hydroxyly, karbonyly, fenoly, chinony a semichinony a touto chemicky pestrou výbavou se účastní tzv. chelace kovových iontů, tedy vazby organické sloučeniny (kyseliny fulvové) na kationt (kovu) za vzniku chelátu. Takto vzniklý komplex kyseliny s minerálními látkami je chráněn před natrávením, jeho náboj je neutrální, takže nepoškozuje ani nedráždí střevní epitel a bezpečně prochází přes buňky tenkého střeva do organismu až k cílovým buňkám různých orgánů, a to nezávisle na pH. Biodostupnost (schopnost látky projít organismem až k cíli a být využita) je tak mnohem vyšší než u jiných forem minerálních komplexů.

Fulvokyselina (fulvová kyselina) je přírodním chelátem a spolu s fulváty patří mezi huminové látky tvořící důležitou součást organického složení přírodních vod. Kyselina fulvová je organická složka humusu, která vzniká v půdě pomalým rozkladem rostlinné biomasy a minerálů. Je to molekula s krátkým řetězcem a nízkou molekulovou hmotností, díky čemuž je biologicky velmi aktivní, a je rozpustná v kyselém i zásaditém prostředí půdy i trávicího ústrojí. Fulvokyseliny jsou vlastnostmi podobné huminovým kyselinám, ale ve vodě jsou ještě rozpustnější a kyselejšího charakteru (pH jejich roztoků může být pod 3). Mají sorpční, ionovýměnné a komplexotvorné vlastnosti. Po přidání potřebných mikroživin vytvoří fulvokyseliny chemické vazby, které zamezí reakci s jinými ionty. Živiny vázané na chelát jsou efektivně transportovány. Chelace zvyšuje biologickou dostupnost jinak nerozpustných živin tím, že je činí rozpustnými.

 • pomáhá při vstřebávání elektrolytů, živin a stopových prvků
 • je vyhledávána pro stimulaci aktivity imunitního i kardiovaskulárního systému
 • je vyhledávána pro možnost podpory zdraví mozku i zdravější stárnutí
 • harmonizuje střevní mikrobiom
 • podporuje činnost buněk, působí antioxidačně a snižuje únavu
 • mohou ji vyhledávat jedinci, kteří bojují proti nadbytečným kilům

Doporučené dávkování:

 • užívejte 2x 15 ml produktu Multi Star denně
 • děti 15 ml denně
 • sportovci 2x 15 - 30 ml denně
 • před použitím dobře protřepat
 • lahev má na sobě stupnici pro měření náplně po 50 ml (50 - 450 ml)

Tabulka nutričních hodnot:

30 ml% RHP
vápník (glukonát vápenatý)425 mg53 %
hořčík (glukonát hořečnatý)207 mg55 %
kyselina fulvová 170 mg -
vitamín C (kyselina askorbová)170 mg213 %
draslík (citrát draselný)60 mg3 %
vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)17 mg1545 %
vitamín B2 (riboflavin) 17 mg 1214 %
vitamín B3 (nikotinamid) 17 mg 106 %
vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý)17 mg283 %
inositol14 mg-
vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)11 mg786 %
zinek (glukonát zinečnatý) 24 mg 240 %
cholin bitartrát 7 mg -
vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát)7 mg 58 %
železo (glukonát železnatý) 10 mg 71 %
lutein 6 mg -
PABA (kyselina para-aminobenzoová)3,5 mg-
mangan (glukonát manganatý) 1,1 mg 55 %
zeaxanthin1,4 mg-
měď (glukonát měďnatý)0,57 mg57 %
vitamín A (retinyl palmitát)455 mcg57 %
vitamín B9 (kyselina listová)228 mcg114 %
vitamín B7 (D-biotin)228 mcg456 %
chrom (pikolinát chromitý)115 mcg288 %
vitamín B12 (metylkobalamin)100 mcg4000 %
vitamín K (menachinon)42 mcg56 %
jód (jodid draselný)42 mcg28 %
selen (seleničitan sodný)33 mcg60 %
vitamín D3 (cholekalciferol)11,4 mcg228 %
směs aminokyselin900 mg-
směs Super Green45 mg-
amyláza36,7 mg-
proteáza9,2 mg-
laktáza6,1 mg-
celuláza1,7 mg-
lipáza0,3 mg-

RHP - referenční hodnota příjmu

Složení:

 • minerály, vitamíny a další látky: vápník (glukonát vápenatý), hořčík (glukonát hořečnatý), kyselina fulvová, vitamín C (kyselina askorbová), draslík (citrát draselný), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), inositol, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), zinek (glukonát zinečnatý), cholin bitartrát, vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), železo (glukonát železnatý), lutein (měsíček), PABA (kyselina para-aminobenzoová), mangan (glukonát manganatý), zeaxanthin (měsíček), měď (glukonát měďnatý), vitamín A (retinyl palmitát), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B7 (D-biotin), chrom (pikolinát chromitý), vitamín B12 (metylkobalamin), vitamín K (menachinon), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný), vitamín D3 (cholekalciferol)
 • směs aminokyselin: L-glycin, L-prolin, L-alanin, L-hydroxyprolin, kyselina L-glutamová, L-arginin, kyselina L-asparagová, L-serin, L-lysin, L-leucin, L-valin, L-threonin, L-fenylalanin, L-isoleucin, L-hydroxylysin, L-methionin, L-histidin, L-tyrosin, L-cystein, L-taurin, L-karnitin, L-glutamin
 • směs Super Green: acerola, acai, alfalfa, aloe vera, borůvka, brokolice, citrusové bioflavonoidy, mandarinka, brusinka, ginkgo biloba, ženšen pravý (Panax ginseng), zelený čaj, hroznové semínko, goji, lecitin, lykopen, granátové jablko, malina, červená řepa
 • enzymy: amyláza, proteáza, laktáza, celuláza, lipáza
 • další ingredience: filtrovaná voda, invertní sirup (fruktóza, glukóza), sladidlo xylitol, přírodní ovocná šťáva z koncentrátu: pomeranč, jablko, hroznové víno, konzervanty sorbát draselný a kyselina citronová, 100% přírodní barviva a příchutě

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 3 let. Není náhradou stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: