Performance Elektrolyt Komplex 500g | Minerály, glutamin a aminokyseliny v jednom, suplement nové generace

Kód: 7773
Novinka
Značka: Votamax
999 Kč
Položka byla vyprodána…

Esenciální suplement pro zdraví i výkonnost nové generace

Posuňte hranice vlastního potenciálu s prvním produktem z řady Performance training.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Performance Elektrolyt Komplex

je určen pro fyzicky aktivní jedince, dále pro lidi potýkající se se zvýšenou mírou stresu, trpící nekvalitním spánkem a především pak také pro ty z vás, kdo chtějí regulovat svou hmotnost, ať již ve smyslu snižování váhy nebo nabírání svalové hmoty.

Nedostatek elektrolytů, respektive narušení elektrolytické rovnováhy je jedním z nejčastějších důvodů odolnosti na přeměnu postavy v důsledku nadměrného zadržování vody. Suplementací vhodně vybraného poměru 6 základních elektrolytů tak můžete velice jednoduše změnit své tělesné vzezření a současně optimalizovat činnost Vaší nervové soustavy i celkové zdraví.

Esenciální aminokyseliny plní v lidském těle řadu nezastupitelných úloh od syntézy neurotransmiterů, hormonů a enzymů, přes tvorbu svalové hmoty a molekul imunitní soustavy, až po optimalizaci procesu detoxikace a zbavování se odpadních produktů. Pokud jsou suplementovány samostatně a odděleně, projevuje se více jejich individuální efekt, při kombinaci a vhodně zvoleném poměru je pak tělo zužitkovává tam, kde je aktuálně potřebuje (budování svalové hmoty / imunita / detoxikace) a s větší efektivitou.

PERFORMANCE ELEKTROLYT KOMPLEX

 POPIS PRODUKTU: 

 • Kombinace optimálního poměru 6ti elektrolytů a 12ti esenciálních aminokyselin pro přeměnu postavy, zvyšování výkonu a optimalizaci zdraví.

DÁVKOVÁNÍ :

 • RÁNO PO PROBUZENÍ: 1 odměrka s 500 ml vody.
 • BĚHEM TRÉNINKU: 1 odměrka se 750 ml vody.

Všeho moc škodí, a proto i pokud budete suplementovat příliš mnoho elektrolytů, začne Vaše tělo zadržovat nadměrné množství vody. Jako optimální je pro většinu lidí zařazení elektrolytů s aminokyselinami 2x denně: Jako první věc ráno po probuzení (1 odměrka / dávka) a před tréninkem (1 odměrka / dávka).

Ráno poslouží k nastartování detoxikace a imunity, vyrovnání tělesného pH a produkci energie pro nadcházející den, během tréninku potom zlepšují hydrataci buněk, produkci maximální síly a oddalují svalovou únavu a obecně zlepšují tělesný vzhled a plnost svalů.

PRIMÁRNÍ EFEKT: 

 • ELEKTROLYTY:
  • Ranní přísun energie.
  • Regulace hmotnosti (snižování zadržované vody v těle).
  • Plnost svalové hmoty (zadržování vody ve svalech).
  • Produkce maximální síly (vedení nervového signálu a svalová kontrakce).
  • Zdraví (buněčná detoxikace, hydratace a další).
 • ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY (ve volné formě):
  • Ranní nastartování detoxikace a imunity.
  • Hormonální optimalizace před tréninkem.
  • Zvýšená připravenost na trénink i regenerace po tréninku.

ELEKTROLYTY


Draslík 225,7 mg

Magnesium 11,3 mg
Fosfor 102,9 mg
Vápník 131,5 mg
Chlorid 557,2 mg
Sodík 100 mg
 
AMINOKYSELINY

 L-Glutamin 2.000 mg
L-Leucin 2.000 mg
L-Valin 1.200 mg
L-Isoleucin 1.200 mg
L-Lysin 800 mg
L-Threonin 600 mg
L-Histidin 400 mg
L-Cystein 300 mg
L-Methionin 200 mg
L-Tryptofan 100 mg
L-Fenylalanin 100 mg
 L-Tyrosin 100 mg

Dávkování: 1 odměrka zamíchat do 750 ml vody a pít během tréninku.

Jedná se o složení v jedné odměrce (denní dávce cca 12,5 g). Hmotnost balení Performance Elektrolyt Komplex je 500g. Balení obsahuje 40 dávek 
 

Složení: L-Glutamin, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Lysin-Hydrochlorid, l-Threonine, Citrát draselný, Fosforečnan vápenatý, L-Hisitidine hydrochlorid, L-Cystein hydrochlorid, Chlorid sodný, L-Methionine, L-Phenyalanin, L-Tryptophan, L-Tyrosine, Citrát hořečnatý, Kyselina citrónová, beta karoten, extrakt z červené řepy, sukralóza, steviolglykosidy, aroma.

Poznámka: Vypočtené hodnoty jsou zaokrouhlené průměry včetně přirozených odchylek surovin.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte povolené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komplexní aminokyseliny
Balení: 500g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

votamax

Suplementy od značky Votamax vynikají unikátním složením, které reflektuje nejnovější poznatky o fungování mozku. Pomáhají zlepšit koncentraci a paměť, zvyšují motivaci, energii a odolnost proti stresu, zahání únavu. Umožňují  vám tak dosáhnout lepších výsledků, překonat vaše vlastní limity a posunout hranice vašeho potenciálu.