Pharma Blend 6hr 2,27kg PhD Nutrition | Je právem nazýván "Matrix nové generace" + Barel na pití 2,2l

Kód: P1023-2
Akce
Značka: PhD Nutrition
1 298 Kč –8 %
phd pharma blend 6hr 2 27kg barel zdarma front
1 298 Kč –8 % 1 199 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta produktu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vícesložková proteinová formule s obsahem syrovátkového koncentrátu, micelárního kaseinu, glutaminových peptidů a sójového izolátu. "Matrix nové generace" - systém anabolických bílkovinných složek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pharma Blend 6 HR + Barel na pití 2,2l

Vícesložková proteinová formule s obsahem syrovátkového koncentrátu, micelárního kaseinu, glutaminových peptidů a sójového izolátu.

Nejnovější, zesílená verze proteinových anabolických formulí, která se okamžitě stala jedním z nejprodávanějších a nejúspěšnějších proteinových suplementů v ČR. Základem Pharma Blend 6 HR je systém anabolických proteinových složek, jejichž účinek je umocněn systémem postupného uvolňování a obohacen aditivem esenciálních mastných kyselin. Díky silnému působení s prodlouženým, dlouhotrvajícím efektem je tělo neustále udržováno v tzv. pozitivní dusíkové bilanci, což je naprosto nezbytné pro optimální růst svalové hmoty a síly.

Pharma Blend 6 HR je právem nazýván "Matrix nové generace". Pokud jste měli s jedničkou na českém trhu výborné zkušenosti, Pharma Blend 6 HR překoná všechna Vaše očekávání. Jedná se o suplement, který v řadě států světa vydobývá pozici číslo 1 na proteinovém trhu a je jen otázkou času, kdy stejného postu - nikoli kvůli reklamě, ale kvůli skutečným a reálným výsledkům - dosáhne i v České republice.

U produktu Pharma Blend 6 HR je naprosto garantována jeho kvalita. Produkt Pharma Blend 6 HR je vyroben v souladu s normami ISO 9001, kontrolovaným systémem kvality, který zaručuje, že výsledný suplement je tím nejkvalitnějším, jaký lze současnými výrobními metodami získat. Absolutní čistota produktu Pharma Blend 6 HR a zdravotní nezávadnost. Vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské unii. Neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána).

V neposlední řadě je předností Pharma Blend 6 HR jeho chuť. Ať už vyberete příchuť belgické čokolády, vanilkového krému či kteroukoliv další, jsme si jisti, že budete nadšeni!

Vědecky podložené výsledky:

Zatímco běžný protein má největší nástup v těle po cca jedné hodině a za hodiny dvě již tělo neví, že jste mu nějaký dodali, Pharma Blend 6 HR je jiný. Dodává tělu aminokyseliny postupně a udrží ho tak ve stavu, kdy může stavět novou svalovou hmotu (v tzv. pozitivní dusíkové bilanci), po dobu více jak šesti hodin!

Výsledek výše uvedeného působení nemůže být jiný, než jaký byl zjištěn v rámci nezávislého výzkumu na stanfordské univerzitě. Tam byly třem skupinám mužů ve věku od 18 do 30 let podávány ve dvou denních dávkách 3 druhy proteinových suplementů (dvě denní dávky s obsahem ekvivalentním pro 30 g čisté bílkoviny; jedna jako náhrada jídla, druhá před spaním), čtvrtá skupina dostávala neúčinné placebo. Nejlepší na těchto výsledcích (uvedeny v grafu níže) je však to, že stejných můžete dosáhnout i Vy! To je totiž důvod, proč je Pharma Blend 6 HR tolik oblíbený v západních zemích. Není to pouze reklamou a vtipným marketingem, který drží nad vodou jiné firmy, je to díky výsledkům, které jsou zatraceně znát!

Základní vlastnosti:

  • patentovaná směs PHARMA BLEND - horká novinka, určená výhradně pro oblast kulturistiky, anabolická proteinová formule s prodlouženým účinkem působení, a to na dobu až šesti hodin!
  • optimalizovaná PREMIUM PROTEIN BLEND - základní koncepce proteinové formule PHARMA BLEND (76 % bílkovin) vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje převažující množství rychlých bílkovin (rychlé vstřebávání) v optimálním poměru (3:1) vůči pomalým bílkovinám (pomalé vstřebávání)
  • FAST PROTEIN technologie - zdrojem rychle vstřebatelných aminokyselin je bioaktivní syrovátkový koncentrát a glutaminové peptidy, díky speciální technologii zpracování je tělo zásobeno důležitými aminokyselinami doslova ve vteřinách po požití produktu
  • TIME RELEASE SYSTEM - po prvotní vlně rychle vstřebatelných aminokyselin nastupuje tzv. time release system, tedy systém postupného uvolňování aminokyselin, kdy je tělo průběžně zásobováno aminokyselinami, a to po dobu až šesti hodin! Hlavním zdrojem těchto aminokyselin je micelární kasein (80 %), který je doplněn o vaječný albumin a sójový izolát. Svalový metabolismus je tak neustále udržován v pozitivní dusíkové bilanci = SVALOVÝ RŮST! Další výhodou postupného uvolňování aminokyselin je to, že nedochází k jejich nežádoucí přeměně na energii, jak je tomu u klasických proteinových produktů.
  • EFA - PHARMA BLEND obsahuje aditivum oleje z lněných semínek, který je bohatý na omega 3 a omega 6 nenasycené mastné kyseliny a lignany, které se podílejí na tvorbě hormonálních a buněčných struktur.
  • PHARMA BLEND představuje průlomový kulturistický produkt, zaměřený na růst čisté svalové hmoty a síly, jehož účinky na sobě skutečně uvidíte!

Dávkování:

Smíchejte 2 lehce vrchovaté odměrky (55 g) s 300-350 ml studené vody nebo mléka a důkladně promíchejte (10 sekund). Pro nejlepší výsledky berte 2 porce denně. Berte 1 porci kdykoliv během dne a 2. před spaním

Balení: 2,27 kg


Výživové údaje vanilková příchuť:

Počet dávek v balení: 41 x 55 g

100 g

55 g*(2 odměrky)

27,5 g(1 odměrka)

Energetická hodnota

1.600 kJ / 382 kcal

879 kJ / 210 kcal

440 kJ / 105 kcal

Tuky

6 g

3,3 g

1,65 g

  Z toho nasycené mastné kyseliny

1,5 g

0,83 g

0,41 g

  Z toho lněné semínko

2,1 g

1,15 g

0,58 g

Sacharidy

6 g

3,3 g

1,65 g

 Z toho cukry

3,7 g

2,04 g

1,02 g

Vláknina

2,2 g

1,21 g

0,61 g

Bílkoviny

75 g

41 g

20,7 g

Sůl

0,5 g

0,28 g

0,14 g

*1 porce odpovídá 55 g. Balení obsahuje 41 porcí.

Složení:
 

Proteinová směs (mléčný proteinový koncentrát 50% (z toho 56% micelární kasein), syrovátkový proteinový koncentrát 25,5%, sójový proteinový izolát, hydrolyzovaný pšeničný protein 6,5% (25% peptidicky vázaný L-Glutamin), moučka z lněných semínek, aroma, zahušťovadlo guma guar, za

Doplňkové parametry

Kategorie: Vicesložkový protein
Balení: 2270g
Forma balení: Sypká forma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka PhD Nutrition byla založena v roce 2000 v Anglii. Jejím zakladatelem se stal Jason Rickaby – autor knihy „True Natural“, která se vzápětí stala „biblí“ pro naturální kulturistiku. Dnešní podoba značky PhD Nutrition je dynamičnost a vynikající kvalita, díky nimž dosáhnete kýženého výsledku.