Pure Elite CFM 2250g do Czech Virus | Vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein

Kód: CV1001-1 CV1001-2 CV1001-3 Zvolte variantu
Značka: Czech Virus
1 443 Kč –10 %
Pure Elite CFM 2250g do Czech Virus | Vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein
1 443 Kč –10 % 1 298 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta produktu

Vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein. 80% obsah bílkovin, vysoký obsah L-glutaminu a 7g BCAA v 1 dávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pure elite cfm | co je to?

Elite performance whey protein  je vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein. 80% obsah bílkovin, vysoký obsah l-glutaminu a 7g bcaa v 1 dávce je zárukou ideální výživy pro namáhané svalstvo.

Pozor – nepleťte si obsah syrovátky s obsahem bílkovin. Velké množství proteinových produktů provází slogany jako „whey 80“, „whey 100“ a reálný podíl bílkovin je mnohdy nižší, než 70%. A právě obsah bílkovin je ukazatelem kvality proteinového přípravku.

Elite performance whey protein  je poctivě sestavený protein s vysokým obsahem bílkovin, bcaa, l-glutaminu a kompletně zveřejněným složením. Netvrdíme, že elite whey protein  je revoluční novinka, přesto svou kvalitou zastíní konkurenci.. Držíme se osvědčených poznatků o vstřebávání a využitelnosti proteinu lidským tělem a dodržujeme náročné technologické procesy vedoucí k vyrobení takto kvalitních bílkovin. Výrobní proces samotný je prost jakýchkoli chemikálií, stejně jako finální produkt. Nenadstavujeme náš výrobek o žádné umělé a levné plniče. Přinášíme 100% kvalitu, protože věříme, že pouze kvalita je zárukou úspěchu.

 

Pure elite cfm | pro koho je určen?

Je určen pro všechny ty, kteří z normální stravy nedokáží příjmout dostatek bílkovin pro stavbu svalové hmoty. Optimání množství přijatých bílkovin je velice idividuální a záleží také na tvém cíli (množství bude jiné pro muže, který chce nabírat čistou svalovou hmotu a jiné pro ženu, která chce shodit tělěsný tuk), velmi obecně ale lze říci, že bychom se měli pohybovat okolo hodnot 2-2,5g na každý kilogram tělesné váhy denně. 


Chcete shodit tělesný tuk a přitom neztratit svalovou hmotu?

Spousta žen i mužů dělá v dietě tu chybu, že naprosto omezí příjem potravy. Tato strategie může krátkodobě fungovat, ale hrozí zde jojo efekt a navíc společně s tělesným tukem ztrácíte i těžce vydřenou a cennou svalovou hmotu. Zařadte do svojí diety dostatek bílkovin - bílkoviny budou dostatečně vyživovat vaše svaly a v dietě budete ztrácet opravdu jen tuky.

Chcete nabrat svalovou hmotu?

V tom případě se bez proteinového nápoje těžko obejdete. Nač se 4x týdně ničit v posilovně, když vaše tělo proste nemá z čeho žádoucí svalovou hmotu tvořit? Uvědomte si, že pro stavbu svalů je bílkovina (protein) jedním z nejdůležitějších stavebních prvků. Pokud jich tedy máte nedostatek, můžete dřít na 150%, ale kýžený výsledek se nedostaví, nebo dostaví, ale v omezené míře. Elite performance whey protein je ideálním doplňkovým zdrojem proteinů pro vaše tělo!

 

Pure elite cfm | technologie výroby?

Cfm
náš elite performance whey protein je vyroben výrobní technologií zvanou cfm (cross-flow microfiltration). Systém membránové filtrace, která nejšetrnějším způsobem eliminuje tuk a laktózu a izoluje čistou bílkovinu se zachováním cenných primárních proteinových komponentů: beta-lactoglobulin, alfa-lactoglobulin, sérum albumin, immunoglobulin, glycomacropeptid, lactoferin. Tento unikátní výrobní proces, známý pod zkratkou cfm, je zárukou suroviny v nejvyšší možné čistotě, vstřebatelnosti a maximální nutriční využitelnosti.

Čokoládová příchuť
obvykle se čokoládové příchuti dosahuje přimícháním kakaa do směsi. Problém je v tom, že kakaa je potřeba relativně velké množství, což v konečném důsledku znamená úbytek % proteinů ve 100g prášku - proteinová směs je vytlačena kakaem a tím snižuje obsah bílkovin. Schválně si zkuste u proteinových výrobků porovnat obsah bílkovin u čokoládové a jine příchutě. V elite performance whey proteinu není v čokoládové příchuti dosahováno díky kakau, ale je použita patentovaná technologe ftnf chocolate. 

 

Bez chemie
při výrobě elite performance whey protein je kladen důraz na šetrnou výrobní technologii, která je v souladu se zásadami ochrany životního prostředí. 

Pure elite cfm | složení?


cfm syrovátkový koncentrát (90% bílkovin produktu)
nejaktivnější forma syrovátkového proteinu. Vysoká biologická hodnota a rychlá vstřebatelnost.

Cfm syrovátkový izolát (10% bílkovin produktu)
nejkoncentrovanější a nejčistší forma syrovátkové bílkoviny na trhu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a laktózy.

Lactowise®
synbiotikum - mix probiotik a prebiotik. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které jsou v přiměřeném množství konzumovány a příznivě ovlivňují zdravotní stav uživatele. Tyto mikroorganismy se díky této formě mohou usadit v našem trávicím traktu. Prebiotika jsou potravou pro zdraví prospěšné střevní bakterie. Tato kombinace pomáhá k obecnému zlepšení imunity.

Digezyme®
komplex enzymů (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), které pomáhají s trávením. Laktáza pomáhá lidem s intolerancí laktózy jejím rozložením na jednoduché cukry. Proteáza pomáhá s trávením bílkovin, což ocení hlavně lidé s vyšším příjmem bílkoviny.

Aroma
použili jsme pouze přírodní aroma, pro čokoládu není použito kakao, proto můžeme garantovat stejný podíl bílkovin ve všech příchutích!

Příchuť vanilka – přírodní vanilkové aroma

Příchuť čokoláda – přírodní čokoládové aroma

Příchuť kokos -  přírodní kokosové aroma

Steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu)
naprosto bezpečné sladidlo vhodné i pro diabetiky. Steviol-glykosidy jsou 300x sladší než cukr.

Sukralóza
náhradní sladidlo 600x sladší než cukr, nízkoenergetické s velmi nízkým glykemickým indexem. Vysoce stabilní vůči teplotám a nízkému ph v kyselých potravinách. Stimuluje růst probiotických bakterií v tenkém střevě. Přestože se vyrábí synteticky, je považována za nejbezpečnější úmělé sladidlo (žádné kontroverzní diskuze o rakovině jako u aspartamu, cyklamátu sodném, acesulfamu draselném atd.).

 

 

Doporučené dávkování:

Rozmíchejte 1 dávku (30 gramů) v 250 ml vody nebo nízkotučného mléka. Použijte mixér nebo šejkr. V závislosti na denní potřebě bílkovin užívejte 2-3 dávky denně.

 

 

Balení: 2250g

 

Nutriční informace:

 

 

Ve 100g

Energetická hodnota

393 kcal/ 1662 kj

Tuky

6,76 g

- z toho nasycené

3,62 g

Sacharidy

5,29 g

- z toho cukry

5,29 g

Bílkoviny

80,00 g

Sůl

0,2 g*

 

 

Aminospektrum:

<P class=MsoNormal style="BACKGROUND: white; MARGIN: 0cm 0cm 0pt

Doplňkové parametry

Kategorie: Syrovátkový (Whey) protein
Balení: 2250g
Forma balení: Sypká forma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Czech Virus

Czech Virus patří mezi mladičké české firmy. S produkty Czech Virus se můžeme na trhu setkávat již od roku 2013. Hlavním cílem i motem této značky je funkčnost, příznivá cena a především vysoká kvalita.