Sizeandsymmetry Caffeine 60 kapslí

Kód: SAS018
199 Kč –10 %
Sizeandsymmetry Caffeine 60 kapslí
199 Kč –10 % 179 Kč
Vyprodáno
Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sizeandsymmetry Caffeine 60 kapslí

Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli. Tato dávka odpovídá dvěma silným šálkům pražené kávy, bez obsahu karcinogenních látek, které tak často negují pozitivní efekt kofeinu obsaženého v kávě. Sizeandsymmetry Caffeine odpovídá nejvyšší evropské kvalitě a plní normy stanovené EU.

Kofein je nejúčinnějším centrálním stimulantem, zároveň velmi efektivně podporuje spalování nežádoucích tukových zásob. Stimulant Caffeine Sizeandsymmetry je jedním z nejlepších spalovačů tuku. Stimulační účinky kofeinu poznáte nejvíce při psychickém i fyzickém vyčerpání a v období stimulace před náročným výkonem.

Caffeine Sizeandsymmetry podporuje spalování tuku. Napomáhá využití tuku jako zdroje energie pro svalovou práci. Je jedním z nejsilnějších spalovačů tuku využívaným profesionálními sportovci.

Doporučené dávkování

  • Užívejte 1 kapsli denně, a to buď před fyzickým výkonem, nebo v době zvýšení fyzické zátěže a nutnosti stimulace.

Nutriční informace

  • 1 kapsle obsahuje 200 mg kofeinu

Složení

  • Kofein bezvodný, želatinová kapsle (želatina, oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Informace

  • Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25 °C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů.Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina pro zvláštní výživu s vysokým obsahem kofeinu. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru
  • Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.
  • Vyrobeno v EU

Výrobce: Trademarc GmbH, Schweigerstraße 10, 81541 München, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kofein (caffein)
Hmotnost: 0.07 kg