Total Recall (Arnold Schwarzenegger)

Kód: Z5091_C18110
569 Kč
Skladem
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Arnold Schwarzenegger Ojedinělá autobiografie, v níž Arnold popisuje svůj neuvěřitelný životní příběh.

Detailní informace

Široký výběr pro sportovce i rekreanty
Široký výběr
pro sportovce i rekreanty
Ověření výrobci sportovní a zdravé výživy
Ověření výrobci
sportovní a zdravé výživy
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
stačí nás kontaktovat

Detailní popis produktu

Nakladatelství XYZ uvádí na knižní pulty světový bestseller Total Recall, ojedinělou autobiografii, v níž Arnold Schwarzenegger popisuje svůj neuvěřitelný životní příběh plný sebeobětování, zvratů a splněných snů. Jeden z nejoblíbenějších a nejlépe placených akčních hrdinů všech dob v knize hovoří zcela otevřeně o dosud nepublikovaných záležitostech, užívání steroidů, problémech v manželství i o nekalých praktikách v Hollywoodu. Kniha se stala bestsellerem v anglicky i německy mluvících zemích. [zbozi:9155,6783]

Total Recall - fascinující životní příběh Arnolda Schwarzeneggera

Total Recall je upřímnou zpovědí muže, který si dokázal svým odhodláním a houževnatostí vydobýt to, o čem většina lidí pouze sní - slávu, postavení, moc. „Jde o svěží, velmi dobře napsané a čtivé dílo, jež může být zároveň inspirací, jak jít za svými životními sny a nikdy se nevzdávat. V knize najdou čtenáři bohatou sbírku fotografií z Arnoldova profesního života i ze soukromého archivu jeho rodiny, které doplňují celkový obraz tohoto neuvěřitelného příběhu,“ uvedla Markéta Šlaufová, šéfredaktorka nakladatelství XYZ.

Citace z knihy:

„Miloval jsem svého otce a upřímně jsem toužil po tom, abych byl jednou takový jako on. Vzpomínám si, že jednou, ještě jako malý kluk, jsem se navlékl do jeho uniformy, vylezl si na židli a díval se na sebe do zrcadla. Jeho kabát mi sahal až po kotníky a čepice mi padala na nos. Ale neměl moc velkou trpělivost s našimi problémy. Když jsme chtěli kolo, řekl nám, ať si na něj vyděláme sami. Nikdy jsem neměl pocit, že bych byl dost silný, dost chytrý, dost dobrý. Neustále mi dával najevo, že je pořád co zlepšovat. Mnoho jiných synů by jeho požadavky zničily, ale já tuhle disciplínu naopak nasál a proměnil ji v motivaci.“

V úvodu knihy popisuje Schwarzenegger své dětství, které prožil v Rakousku. Vypráví o tom, jak museli i s bratrem dělat pod dohledem přísného otce sedy lehy, aby si zasloužili snídani, nebo jak žebral na ulici, aby si vydělal peníze na vstupné do kina, což jeho otec nakonec ocenil pořádným výpraskem.

1. kapitola - ukázka I.ukázka II.

V jednadvaceti letech se jako talentovaný závodník na pozvání Joea Weidera přestěhoval do Los Angeles a brzy se stal nejúspěšnějším kulturistou světa. Přiznává, že v této bouřlivé fázi svého života bral steroidy, kouřil hašiš a pekl marihuanové koláčky. Filmoví tvůrci mu začali nabízet herecké role a postava Barbara Conana z něj nakonec udělala hollywoodskou megastar, přesně jak si předsevzal. V knize neskrývá ani svůj románek s Brigitte Nielsen, pozdější manželkou Sylvestra Stallona, který spolu prožili během natáčení filmu Rudá Sonja. Svůj další životní cíl si splnil v roce 2003, kdy se stal guvernérem státu Kalifornie a tuto zemi vyvedl z ekonomické krize.

Total Recall je unikátní zpovědí ambiciózního Rakušana, který sebeodříkáním, pevnou vůlí a pílí doslova přetvořil svět posilování a bodybuildingu a dorostl ve zkušeného a kultivovaného businessmana, vůdce, politika a legendu filmového plátna.

Základní údaje o knize:

  • úplný název: Total Recall - Můj neuvěřitelný životní příběh
  • autor: Arnold Schwarzenegger a Peter Petre
  • nakladatelství: Nakladatelství XYZ
  • rok vydání: 2020
  • počet stran: 656
  • rozměr: 165 x 235 mm
  • typ: vázaná šitá s pap. potahem, s lesklým přebalem
[cara]

Trailer ke knize Total Recall

[youtube169:Yd0WkW5tUog] [cara]

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní literatura
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: