Pro nárůst svalů #11

Kód: Z9198_C31222
999 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Výhodný balíček s proteinem, gainerem a kreatinem pro nabírání svalů.

Detailní informace

Široký výběr pro sportovce i rekreanty
Široký výběr
pro sportovce i rekreanty
Ověření výrobci sportovní a zdravé výživy
Ověření výrobci
sportovní a zdravé výživy
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
stačí nás kontaktovat

Detailní popis produktu

[tip] Akční balíček osvědčených produktů pro nabrání svalů místo 1297 Kč jen za [cena]!

Chcete-li přibrat, patří kombinace protein + gainer + kreatin k těm nejosvědčenějším, které Vám mohou pomoci. Základem vždy zůstává poctivý trénink a důraz na běžnou stranu, bílkoviny z proteinového suplementů Vám ale zvýší příjem stavebních látek, sacharidy z gaineru doplní energii a kreatin dodá přímý stimul pro nárůst svalů a síly.

Produkty můžete používat před tréninkem (dávka kreatinu + menší dávka gaineru), bezprostředně po tréninku (dávka proteinu + dávka kreatinu), ale i v průběhu dne mezi jídly nebo ráno po probuzení (buď pouze protein nebo - pokud se Vám nabírá opravdu těžko - kombinace protein a gainer).

Doporučení k dávkování

Níže najdete postupně za sebou kompletní popisy všech tří jednotlivých produktů spolu s doporučeními výrobce k jejich dávkování. Předtím Vám ale ještě chceme ve třech následujících odrážkách přiblížit možnosti vzájemných kombinací uvedených suplementů tak, abyste z nich měli co největší užitek. Dávkování uvedené v těchto bodech se může lišit od dávkování, které doporučuje výrobce.

 • Pro maximální využití možností kreatinu je vhodné jej dávkovat v dávce nejméně 5 gramů denně a to v případě tréninkových dní cca 30 minut před tréninkem a to ideálně společně se sacharidy. Velmi výhodné je tak použití společně s menší dávkou (např. 30 g) gaineru Mass Pak, který je další ze součástí tohoto akčního balíčku. V netréninkových dnech zařaďte stejně velkou dávku kreatinu spolu s gainerem v dopoledních hodinách s odstupem mezi jídly.
 • Bezprostředně po tréninku potřebuje tělo rychle stravitelné bílkoviny a také sacharidy, je tedy velmi vhodné zvolit kombinaci proteinového suplementu Whey Protein 80 (v dávce okolo 30 g) a gaineru Mass Pak (dávku volte s ohledem na energetickou náročnost tréninku a také na to, jak snadno/těžko se Vám nabírá a to v rozmezí od 15 do 45 gramů). Oba produkty můžete smíchat najednou do šejkru a bezprostředné po tréninku ještě v šatně vypít.
 • V případě, že nemáte dostatečný příjem bílkovin v průběhu dne, můžete zařadit další dávku proteinového suplementu (opět okolo 30 g) v průběhu dne s odstupem mezi jídly nebo ráno (nestíháte-li klasickou snídani). Jste-li v situaci, že se Vám nabírá velmi těžko, můžete vždy smíchat protein s 15-30gramovou dávkou gaineru.

Abyste dali svému tělu impuls pro nárůst, zařaďte v posilovně objemově orientovaný trénink (nižší počty opakování s vyššími zátěžemi). Pamatujte, že aby šla váha nahoru, musíte klást důraz na svůj základní jídelníček, musí v něm být dostatek bílkovin a sacharidů i všech dalších potřebných látek. Suplementy nemohou být základem příjmu všech potřebných živin, mohou ale běžné jídlo velmi vhodně doplnit.

Uvedené dávkování a kombinace suplementů jsou jenom jednou z možností použití jednotlivých produktů. [cara]

Whey Protein 80

Jemný a lahodný koktejl s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem cukrů. Do diety nebo pro nabírání svalů a lepší regeneraci. Na výběr z dlouhé řady příchutí, snadno rozpustný a velmi lehce stravitelný.

80 Whey Protein od 6Pak Nutrition je pečlivě vyvinutý proteinový doplněk, ze kterého si můžete připravit lahodné koktejly, nebo ho použít jako doplněk k vlastním fit pokrmům. Výběr až z 25 příchutí znamená, že není šance, že Vás tento produkt někdy omrzí. Proteinový doplněk 80 Whey Protein je vynikající pro všechny fyzicky aktivní lidi bez ohledu na úroveň jejich tréninku. Nemusíte být sportovec, abyste mohli užívat proteiny. 80 Whey Protein může používat každý, komu záleží na vzhledu těla, kondici a skvělé pohodě.

Vysoce kvalitní koncentrát syrovátkové bílkoviny (zkráceně WPC) použitý ve výrobku je plnohodnotným zdrojem bílkovin a vyznačuje se velmi dobrým aminokyselinovým profilem. Proto lze 80 Whey Protein užívat nejen v období intenzivního tréninku, ale také denně k obohacení stravy o bílkoviny.

Cvičíte v posilovně, navštěvujete fitness lekce, budujete vytrvalost v bojových uměních, rekreačně běháte, nebo jezdíte na kole? Produkt má velmi jednoduchý způsob přípravy koktejlu a konkurenceschopnou cenu - je to pro Vás skutečná úspora času a peněz. A senzační příchutě zaručí nejen spokojenost z dobrého nákupu, ale úspěšně uspokojí i chuť na „něco malého“ a efektivně sníží Vaši potřebu sahat po jiných výrobcích, které obsahují hodně cukru.

Doporučené dávkování:

 • smíchejte 30 g (1,5 odměrky či 1 sáček) s 200 ml vody nebo odtučněného mléka
 • užijte 1 dávku před tréninkem a druhou bezprostředně po něm

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 30 g 60 g
energetická hodnota1596 kJ/378 kcal479 kJ/113 kcal 958 kJ/227 kcal
bílkoviny71 g21 g43 g
sacharidy8,7 g2,6 g5,2 g
- z toho cukry8 g2,4 g4,8 g
tuky4,4 g1,3 g2,6 g
- z toho nasycené mastné kyseliny2,7 g0,8 g1,6 g
sůl0,72 g0,22 g0,43 g

Hodnoty jsou shodné pro příchuť čokoláda, vanilka, jahoda, banán, kokos, slaný karamel, bílá čokoláda - jahoda, bílá čoko - malina, cappuccino, hruška-karamel.

Profil aminokyselin:

.
Výrobce na obalu neuvádí kompletní obsah aminokyselin v produktu.

Složení:

Čokoláda

 • syrovátkový proteinový koncentrát 92 %, aromata, barvivo amoniakový karamel, zahušťovadlo celulózová guma, sůl, sladidlo sukralóza

Vanilka

 • syrovátkový proteinový koncentrát 97 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo amoniakový karamel, sladidlo sukralóza

Jahoda

 • syrovátkový proteinový koncentrát 97 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo sušený koncentrát z červené řepy, sladidlo sukralóza

Banán

 • syrovátkový proteinový koncentrát 97 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo karoteny, sladidlo sukralóza

Kokos

 • syrovátkový proteinový koncentrát 97 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, sladidlo sukralóza

Slaný karamel

 • syrovátkový proteinový koncentrát 96 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, sůl, barviva amoniakový karamel a karoteny, sladidlo sukralóza

Bílá čokoláda - jahoda

 • syrovátkový proteinový koncentrát 96 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo sušený koncentrát z červené řepy, sladidlo sukralóza

Bílá čokoláda - malina

 • syrovátkový proteinový koncentrát 96 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo sušený koncentrát z červené řepy, sladidlo sukralóza

Cappuccino

 • syrovátkový proteinový koncentrát 96 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo amoniakový karamel, sladidlo sukralóza

Hruška-karamel

 • syrovátkový proteinový koncentrát 96 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo amoniakový karamel, sladidlo sukralóza

Upozornění:

Může obsahovat stopy sóji, cereálií obsahujících lepek, vajec, arašídů a ořechů. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné jako náhrada vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření.


Mass Pak

Pokud se Vám těžko nabírá, je pro Vás Mass Pak skvělou volbou. Obsahuje všechny hlavní nutrienty - především sacharidy a bílkoviny - dále je obohacen o kreatin monohydrát, taurin a glycin. Komplexní složení je speciálně navrženo pro sportovce a aktivní osoby, výborně se hodí pro použití bezprostředně po intenzivním silovém a vytrvalostním tréninku.
 • skvělý gainer se sacharidy a bílkovinami
 • obsahuje přidaný kreatin monohydrát, taurin a glycin
 • ideální pro osoby věnující se silovým, vytrvalostním a výkonnostním sportům

Fyzicky aktivní lidé a profesionální sportovci konzumují sacharidy, aby zlepšili svůj sportovní výkon. Během vysoce intenzivního cvičení se sacharidy stávají hlavním energetickým substrátem a vyčerpání glykogenu je považováno za důležitý faktor limitující výkon.

Je známo, že bílkoviny a sacharidy po tréninku zvyšují u trénovaných lidí svalovou hmotu a doplňují zásoby glykogenu. Studie také ukazují zvýšení resyntézy glykogenu, když jsou bílkoviny a sacharidy kombinovány a konzumovány bezprostředně po tréninku. Bylo zjištěno, že výhody v ukládání svalového glykogenu lze dosáhnout po cvičení přidáním bílkovin do sacharidového doplňku. Stojí za to připomenout, že proteiny přispívají k růstu svalové hmoty a pomáhají ji udržovat.

Svalový glykogen je nezbytným palivem pro dlouhodobé intenzivní cvičení, a proto jsou jeho zásoby při intenzivním tréninku tak důležité. Je pozorováno, že syntéza svalového glykogenu je dvakrát rychlejší, pokud jsou sacharidy konzumovány bezprostředně po cvičení. Pokud je však požadován lehčí sacharidový doplněk, lze syntézu glykogenu zvýšit přidáním bílkovin a určitých aminokyselin. Kromě toho má kombinace sacharidů a proteinů další výhodu v tom, že stimuluje transport aminokyselin, syntézu bílkovin a opravu svalové tkáně. Výzkumy také naznačují, že aerobní kapacita po regeneraci souvisí se stupněm doplnění zmíněného svalového glykogenu.

Kromě sacharidů a přidaného proteinu ze syrovátkového proteinového koncentrátu (WPC) obsahuje Mass Pak taurin, L-glycin a kreatin monohydrát. Je to skvělá kombinace ingrediencí. Ideální volba, pokud hledáte produkt pro solidní trénink.

Doporučené dávkování:

 • rozmíchejte 100 g (3,5 odměrky) Mass Paku ve 200 ml vody nebo odstředěného mléka
 • užívejte ráno, před tréninkem nebo po něm

Tabulka nutričních hodnot:

100 g
energetická hodnota1630 kJ/384 kcal
bílkoviny13 g
sacharidy79 g
- z toho cukry33 g
tuky1,5 g
- z toho nasycené mastné kyseliny0,7 g
sůl0,13 g
aktivní látky
maltodextrin69 g
glukóza14 g
syrovátkový proteinový koncentrát8 g
kreatin monohydrát2,28 g
- z toho kreatin2 g
taurin2 g
L-glycin 2 g

Nutriční hodnoty jsou shodné pro příchuť vanilka, malina, slaný karamel.

Složení:

Vanilka

 • maltodextrin 69 %, glukóza 14 %, syrovátkový proteinový koncentrát 8 %, kreatin monohydrát 2,28 %, taurin 2 %, L-glycin 2 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo karoteny, sladidlo sukralóza

Malina

 • maltodextrin 69 %, glukóza 14 %, syrovátkový proteinový koncentrát 8 %, kreatin monohydrát 2,28 %, taurin 2 %, L-glycin 2 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo koncentrát z červené řepy, regulátor kyselosti kyselina citronová, sladidlo sukralóza

Slaný karamel

 • maltodextrin 69 %, glukóza 14 %, syrovátkový proteinový koncentrát 8 %, kreatin monohydrát 2,28 %, taurin 2 %, L-glycin 2 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, sůl, sladidlo sukralóza

Upozornění:

Může obsahovat stopy sóji, cereálií obsahujících lepek, vajec, arašídů a ořechů. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před slunečním zářením.


Creatine Monohydrate + taurin

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkých a velmi intenzivních fyzických cvičeních. Příznivý účinek nastává při konzumaci 3 g kreatinu denně. Je doporučován dospělým, kteří provádějí vysoce intenzivní cvičení. Obohaceno o taurin.

Kreatin patří do skupiny aminokyselin a nachází se především ve svalové tkáni (cca 95 %). Vyskytuje se ve formě fosfokreatinu a volného kreatinu, jejichž součet je u průměrného člověka asi 120 g. Dodaná energie během intenzivního cvičení a po něm závisí do značné míry na množství fosfokreatinu uloženého ve svalu. Jak se zásoby fosfokreatinu během intenzivního cvičení vyčerpávají, dostupnost energie se snižuje kvůli neschopnosti znovu syntetizovat ATP rychlostí potřebnou k udržení vysoce intenzivního cvičení. V důsledku toho klesá schopnost udržet maximální úsilí. Dostupnost fosfokreatinu ve svalu může významně ovlivnit množství energie produkované během krátkých období vysoce intenzivního cvičení.

Taurin je volná aminokyselina a nachází se v mnoha tkáních. Podílí se na mnoha důležitých procesech v lidském těle, např. moduluje osmotický tlak, ovlivňuje kationtovou homeostázu a má funkce neurotransmiterů. Taurin působí také jako antioxidant.

 • podporuje nárůst svalové hmoty
 • zvyšuje anaerobní výkonnost
 • podporuje antikatabolické procesy
 • urychluje regeneraci

Doporučené dávkování:

 • rozmíchejte 6 g (1 odměrku) Creatine Monohydrate ve 150 ml vody
 • užívejte 1 dávku denně cca 30 minut před tréninkem

Tabulka nutričních hodnot:

6 g
kreatin monohydrát4700 mg
- z toho kreatin 4136 mg
taurin300 mg

Složení:

Pomeranč

 • kreatin monohydrát 78,3 %, regulátor kyselosti kyselina citronová, maltodextrin, taurin, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza, barvivo karoteny

Upozornění:

Produkt může obsahovat zanedbatelné množství mléka, sóji, cereálií obsahujících lepek, vajec, arašídů a ořechů. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí. Chraňte před sluncem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: