Pro Tan Super Dark Competition Color (Base Coat)

Kód: Z7868_C28047
599 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
Ultra tmavá soutěžní barva používaná pro základní vrstvu soutěžního nátěru.

Detailní informace

Široký výběr pro sportovce i rekreanty
Široký výběr
pro sportovce i rekreanty
Ověření výrobci sportovní a zdravé výživy
Ověření výrobci
sportovní a zdravé výživy
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
stačí nás kontaktovat

Detailní popis produktu

Barvy Pro Tan jsou v současnosti ([letos]) v našem obchodě druhou nejprodávanější značkou závodních barev pro všechny disciplíny kulturistiky a fitness (na prvním místě je Jan Tana).

[upozorneni] Barvy Pro Tan s názvy Physique Bronze, Bikini Bronze a Body Builder Bronze se od roku 2019 již nevyrábějí. Místo nich jsou univerzální barvy pro základní nátěr Base Coat nebo tmavší Base Coat Super Dark a pro vrchní nátěr Top Coat nebo tmavší Top Coat Super Dark.

Barva pro všechny, kteří mají pouze jeden den na aplikaci barvy. Tato revoluční formule kombinuje původní soutěžní barvu Overnight Competition Color Base Coat s přidáním super tmavých bronzerů. Pro Tan Super Dark Competition Color Base Coat (základní vrstva) umožní dosáhnout ultra tmavého dlouhotrvajícího opálení už po jedné snadné aplikaci. Pro Tan nevytváří šmouhy a zmizí stejně přirozeně jako běžné opálení, tedy po 5 - 7 dnech. Tato barva nenaruší Vaše přírodní opálení či opálení, které jste získali pobytem v soláriu. Neobsahuje ochranu proti slunečnímu záření. Barvy Pro Tan jsou dokonale prověřené a oceňované soutěžícími ve světě bodybuildingu na celém světě už neuvěřitelných 25 let.

Vzhled nanášecí houbičky se může lišit od vyobrazení na fotografiích.

[zbozi:4577,6084,6085,7868,7866,7867,7537,6080,6081,6082,6083,5130]

Informace: tato barva se může používat na soutěžích IFBB (SKFČR).

Tato revoluční formule kombinuje původní soutěžní barvu Overnight Competition Color Base Coat s přidáním super tmavých bronzerů (Super Dark Instant Bronzers), aby Vám poskytla hluboký a tmavý odstín barvy pro Vaše vítězství. Tento jedinečný super tmavý vzorec bez vytváření šmouh na těle je vytvořen se zabudovaným přípravkem na přípravu pokožku (Skin Prep) pro maximální vstřebávání, který umožňuje Vašemu opálení se plně rozvinout za pouhé čtyři hodiny.

Výhody při použití vlastních závodních barev:

Jaké jsou hlavní výhody, pokud si zakoupíte barvy před soutěží a budete si je aplikovat svépomocí, resp. s pomocí trenéra či jiných závodníků?

  • nestojíte na soutěži dlouhé fronty na nástřiky
  • po celou dobu soutěže si sami rozhodujete o svém časovém harmonogramu
  • sami ovlivníte, zda-li stihnete prezentaci a všechny potřebné kroky před nástupem na pódium
  • ušetříte až polovinu finančních prostředků
  • první vrstvu nátěru můžete aplikovat již doma před soutěží
  • na soutěži aplikujete další vrstvy ve větším soukromí než v případě nástřiků
  • vyhnete se stání před chladnými ventilátory pro urychlení zaschnutí
  • celkově Vám tak v den soutěže ubyde značné množství stresu

Doporučení:

Pokud nemáte s tímto produktem osobní zkušenosti, doporučujeme jej vyzkoušet např. týden či dva před soutěží jen na část těla (např. ruku či nohu), a to stejným postupem aplikace, jaký chcete zvolit při soutěži. Aplikace soutěžních barev a vaskulizérů je velmi důležitou součástí soutěžní přípravy, která v případě podcenění může závodníkovi na pódiu ubrat body. Naopak, bude-li barva aplikována bezchybně, může Vám v souboji se soupeři výrazně pomoci. Proto je vhodné zkusit si aplikaci před soutěží nanečisto, případně použití soutěžních barev a jejich různých kombinací konzultovat se zkušenými závodníky. Doporučujeme také si přečíst našeho průvodce výběrem závodních barev.

Způsob použití:

Před použitím dobře protřepat. Nepoužívejte antiperspiranty ani krémy před aplikací barev. Barvu aplikujte na dobře větraném místě na čistou pokožku. Sprej stříkejte na houbičku nebo nalijte do misky a houbičku ponořte, dokud se nenasákne. Roztírejte lehce po tenkých vrstvách okolo kolen, loktů a kotníků. Použitím této barvy získáte rovnoměrné opálení, barva se plně rozvine během 4 - 8 hodin po aplikaci. Nechejte barvu 5 - 10 minut zaschnout, než přijde do kontaktu s oblečením. Vyvarujte se kontaktu s vodou po aplikaci barvy. V případě potřeby tmavšího zbarvení aplikujte další vrstvu. Následující ráno smyjte přebytečnou barvu pro dosažení přirozeného opálení. Vyvarujte se inhalování barvy, neaplikujte na oblast očí, rtů nebo sliznic. Nestříkejte přímo na obličej. Nastříkejte na houbičku či ruce a poté naneste na obličej. Po použití si umyjte ruce.

V závislosti na dosažené tmavosti barvy můžete či nemusíte chtít smýt finální vrstvu.

Světlá kůže: Aplikujte den před soutěží. Pokud chcete docílit tmavšího vzhledu, naneste druhou vrstvu po 4 - 8 hodinách. Mezi aplikacemi opláchněte teplou vodou. Neaplikujte více než dvakrát. Poslední vrstvu neoplachujte.

Tmavší kůže: Aplikujte pouze jednu vrstvu v den soutěže před ní.

Tip:

Před aplikací (nejlépe 3 dny po sobě) si celé tělo umyjte s Get Buffed Pre-Tan Body Scrub pro docílení maximálního zhnědnutí, hlubšího a déle trvajícího. Aplikujte Muscle Juice nebo Show Shine k fixaci barvy a zvýraznění Vaší formy před vstupem na pódium. Poté smyjte mýdlem a vodou.

Mějte na paměti, že barva Pro Tan sice poskytuje okamžité opálení, je však navržena k umytí po 24 hodinách. Opálení se ztmaví po každé další aplikaci. Vyvarujte se použití antiperspirantů a krémů/mlék před aplikací barev.

Počet aplikací, které potřebujete, závisí na tom, jak tmavý přirozený tón má Vaše kůže, jak tmavého opálení chcete docílit a jak Vaše kůže absorbuje barvu. Závodníci kategorií bikiny fitness, figure, fitness a physique se světlou až středně tmavou kůží potřebují většinou 1 - 2 aplikace barev, zatímco s tmavou kůží jen jednu. Kulturistickým kategoriím jsou doporučovány spíše 2 aplikace. Více než 1 vrstva během jednoho dne není doporučena, ani Vám většinou neposkytne vyšší opálení. Je-li to žádoucí, dosáhnete tmavší celkové barvy použitím produktu Top Coat (vrchní vrstva) přímo na poslední aplikaci barvy Super Dark Competition Color Base Coat.

Složení:

  • voda, isopropyl alkohol, aceton, dihydroxyaceton, CI 15510 (oranž 4), CI 60725 (violeť 2), parfém, CI 19140 (žluť 5), CI 15985 (žluť 6), CI 16035 (červeň 40), CI 42090 (modř 1), limonen, geraniol, linalol, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd

Upozornění:

Pouze k zevnímu použití. Vyhněte se kontaktu barvy s očima. V případě kontaktu s očima ihned opláchnout vodou. Přestaňte používat, pokud dojde k podráždění kůže. Tento produkt neobsahuje ochranu proti slunečnímu záření a nechrání před spálením. Opakovaná expozice nechráněné pokožky během opalování může zvýšit riziko stárnutí kůže, rakoviny kůže a jiných škodlivých účinků na kůži, i když se nespálíte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vzplanutí při styku s otevřeným ohněm (produkt obsahuje hořlavé látky). [cara]
[cara]

Aplikace barev Pro Tan Overnight Competition Color

Tip: Výrobce doporučuje řádnou aplikaci barvy Overnight Competition Color či Super Dark jako základové, posléze aplikaci bronzerů jako vrchní vrstvy - Top Coat. Před vstupem na pódium doladit vzhled soutěžním olejem. [youtube169:PKWABc5Ryi4] [youtube169:8MDCrpbMSjs] [cara]

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: